Nasze zalety

Jesteśmy hurtownią opartą w 100% na kapitale polskim. Dziś korzystamy z naszych 29 lat doświadczeń hurtowni tkanin bawełnianych, która stanowi dla nas solidną bazę wiedzy na temat potrzeb i oczekiwań klientów.

100% Satysfakcji

Zaufało nam już tysiące klientów hurtowych i niezliczona ilość odbiorców indywidualnych. Wiemy o tkaninach wszystko.

Wysyłka Międzynarodowa

Prowadzimy wysyłkę na terenie całej UE. Poprzez lata wypracowane z naszymi partnerami logistycznymi jesteś w stanie dostarczyć przesyłkę szybko i bezpiecznie.

Największy wybór tkanin

Oferujemy największy na rynku wybór tkanin bawełnianych. Nasz personel to nasza siła. To fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa.

Bezpieczeństwo dla Dzieci

Oferujemy największy wybór tkanin bawełnianych dla dzieci. Wszystkie nasze tkaniny dla dzieci posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, które zapewnią dzieciom najlepsze bezpieczeństwo.

Elastyczne ceny

Naszym klientom gwarantujemy,  elastyczne ceny uzależnione od wielkości zamówień. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Profesjonalne doradztwo

Poprzez lata pracy w Hurtowni Tkanin służymy naszym klientom doświadczeniem i pomocą w doborze materiałów do potrzeb klienta.

WSPÓŁPRACA

Sprzedaż hurtowa tkanin bawełnianych i artykułów pościelowych na terenie Polski i za granicą. Hurtownia tkanin bawełnianych dla dzieci. Hurtownia bawełny. Sprzedaż hurtowa Minky.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tkanin bawełnianych Prowadzimy sprzedaż hurtową tkanin bawełnianych, sprzedaż hurtową bawełny dla dzieci, hurt Minky, hurtową sprzedaż bawełny.

W naszej hurtowni tkanin sprzedaż hurtowa zaczyna się już od 10mb jednego wzoru/koloru wybranej tkaniny.

Ceny tkanin ustalamy indywidualnie. Ceny uzależnione są od ilości zamawianych tkanin.

W naszej hurtowni tkanin w Warszawie oferujemy największy na rynku wybór tkanin bawełnianych. Obecnie jesteśmy największą hurtownią bawełny w Polsce.  Zamówienia realizujemy szybko. Wiemy jak ważny jest czas. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy także usługi szycia pościeli dla klientów hurtowych. Wysyłki realizujemy szybko, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Wszystkie niezbędne informacje na temat sprzedaży hurtowej uzyskają Państwo pod adresem email: sklep@antex.com.pl

Zapraszamy do stałej współpracy.