Nasze zalety

Jesteśmy hurtownią opartą w 100% na kapitale polskim. Dziś korzystamy z naszych 29 lat doświadczeń hurtowni tkanin bawełnianych, która stanowi dla nas solidną bazę wiedzy na temat potrzeb i oczekiwań klientów.

100% Satysfakcji

Zaufało nam już tysiące klientów hurtowych i niezliczona ilość odbiorców indywidualnych. Wiemy o tkaninach wszystko.

Wysyłka Międzynarodowa

Prowadzimy wysyłkę na terenie całej UE. Poprzez lata wypracowane z naszymi partnerami logistycznymi jesteś w stanie dostarczyć przesyłkę szybko i bezpiecznie.

Największy wybór tkanin

Oferujemy największy na rynku wybór tkanin bawełnianych. Nasz personel to nasza siła. To fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa.

Bezpieczeństwo dla Dzieci

Oferujemy największy wybór tkanin bawełnianych dla dzieci. Wszystkie nasze tkaniny dla dzieci posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, które zapewnią dzieciom najlepsze bezpieczeństwo.

Elastyczne ceny

Naszym klientom gwarantujemy,  elastyczne ceny uzależnione od wielkości zamówień. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Profesjonalne doradztwo

Poprzez lata pracy w Hurtowni Tkanin służymy naszym klientom doświadczeniem i pomocą w doborze materiałów do potrzeb klienta.

WSPÓŁPRACA

Sprzedaż hurtowa tkanin bawełnianych i artykułów pościelowych na terenie Polski i za granicą. Hurtownia tkanin bawełnianych dla dzieci. Hurtownia bawełny. Sprzedaż hurtowa Minky.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tkanin bawełnianych Prowadzimy sprzedaż hurtową tkanin bawełnianych, sprzedaż hurtową bawełny dla dzieci, hurt Minky, hurtową sprzedaż bawełny.

W naszej hurtowni tkanin sprzedaż hurtowa zaczyna się już od 10mb jednego wzoru/koloru wybranej tkaniny.

Ceny tkanin ustalamy indywidualnie. Ceny uzależnione są od ilości zamawianych tkanin.

W naszej hurtowni tkanin w Warszawie oferujemy największy na rynku wybór tkanin bawełnianych. Obecnie jesteśmy największą hurtownią bawełny w Polsce.  Zamówienia realizujemy szybko. Wiemy jak ważny jest czas. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy także usługi szycia pościeli dla klientów hurtowych. Wysyłki realizujemy szybko, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Wszystkie niezbędne informacje na temat sprzedaży hurtowej uzyskają Państwo pod adresem email: sklep@antex.com.pl

Zapraszamy do stałej współpracy.

SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż hurtowa tkanin bawełnianych, bawełny wzorzystej, hurtownia Minky, Polar, dzianina bawełniana. Hurtownia tkanina w Warszawie. Największy wybór bawełny.

Nasza hurtownia tkanin i artykułów pościelowych ANTEX działa na rynku tkanin już od 1989 roku. Od lat sprowadzamy wysokiej jakości tkaniny z każdej części Europy.

W naszej hurtowni tkanin bawełnianych stawiamy na niezawodność i indywidualność. Ceny tkanin ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości zamawianej tkaniny. Oferta naszej hurtowni materiałów to sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin oraz artykułów pościelowych. Oferujemy największy na rynku wybór wysokiej jakości tkanin bawełnianych.

W siedzibie naszej hurtowni na ul. Marynarskiej 14 w Warszawie gromadzimy wszystkie tkaniny. Stała dostępność tkanin pozwala nam na szybką realizację zamówień. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują szybkiej realizacji zamówienia.

Dla klientów hurtowych oferujemy także usługi szycia pościeli. Pozwala nam to na kompleksową obsługę klientów hurtowych.

Jesteśmy na rynku od 29 lat. Jesteśmy polską hurtownią z tradycjami i wypracowanymi metodami. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie tkanin. ANTEX to firma solidna i kompetentna. 29 lat to nie przypadek. To nasze zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny hurtowe.

Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny tkanin bawełnianych, wysoką jakość tkanin, szeroki wybór, sprzedaż wysyłkową w kraju i zagranicą oraz dużą elastyczność.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wysokiej jakości tkanin bawełnianych. To materiały certyfikowanych, antyalergiczne. Dbamy o to, aby wszystkie tkaniny były bezpieczne dla dzieci.

Dla nas ważny jest klient i jego zadowolenie. Realizujemy każde zamówienie. Oferujemy szeroki asortyment tkanin, w pełnej gamie kolorystycznej.

Zapraszamy do współpracy.