SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż hurtowa tkanin bawełnianych, bawełny wzorzystej, hurtownia Minky, Polar, dzianina bawełniana. Hurtownia tkanina w Warszawie. Największy wybór bawełny.

Nasza hurtownia tkanin i artykułów pościelowych ANTEX działa na rynku tkanin już od 1989 roku. Od lat sprowadzamy wysokiej jakości tkaniny z każdej części Europy.

W naszej hurtowni tkanin bawełnianych stawiamy na niezawodność i indywidualność. Ceny tkanin ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości zamawianej tkaniny. Oferta naszej hurtowni materiałów to sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin oraz artykułów pościelowych. Oferujemy największy na rynku wybór wysokiej jakości tkanin bawełnianych.

W siedzibie naszej hurtowni na ul. Marynarskiej 14 w Warszawie gromadzimy wszystkie tkaniny. Stała dostępność tkanin pozwala nam na szybką realizację zamówień. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują szybkiej realizacji zamówienia.

Dla klientów hurtowych oferujemy także usługi szycia pościeli. Pozwala nam to na kompleksową obsługę klientów hurtowych.

Jesteśmy na rynku od 29 lat. Jesteśmy polską hurtownią z tradycjami i wypracowanymi metodami. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie tkanin. ANTEX to firma solidna i kompetentna. 29 lat to nie przypadek. To nasze zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny hurtowe.

Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny tkanin bawełnianych, wysoką jakość tkanin, szeroki wybór, sprzedaż wysyłkową w kraju i zagranicą oraz dużą elastyczność.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wysokiej jakości tkanin bawełnianych. To materiały certyfikowanych, antyalergiczne. Dbamy o to, aby wszystkie tkaniny były bezpieczne dla dzieci.

Dla nas ważny jest klient i jego zadowolenie. Realizujemy każde zamówienie. Oferujemy szeroki asortyment tkanin, w pełnej gamie kolorystycznej.

Zapraszamy do współpracy.