Historia firmy

Hurtownia z tkaninami i artykułami pościelowymi w Warszawie na ul. Marynarskiej 14.

Hurtową działalność rozpoczęliśmy wiele lat temu, w roku 1989. Chcieliśmy stworzyć hurtownię materiałów, która prowadzi sprzedaż hurtową tkanin z największą ofertą bawełny w Polsce. Nasza hurtownia z tkaninami powstała z pasji do krawiectwa. W siedzibie naszej hurtowni na ul. Cybernetyki 2 w Warszawie,  obsługiwaliśmy pierwszych klientów.  Każdą nową tkaninę witaliśmy z z zachwytem. Klient był dla nas najważniejszy. Obsługiwaliśmy każdego klienta tak, jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani. Szeroka oferta tkanin, sprzedaż hurtowa bawełny, to nasza działalność. W naszej hurtowni tkanin oferujemy fachowe doradztwo, szybką realizację zleceń, a przy tym atrakcyjne ceny. Nad profesjonalną obsługą zamówień pracowaliśmy przez lata. Udoskonalając proces obsługi klienta.

Kilka lat później, w roku 1992 otworzyliśmy kolejny lokal na ul. Cybernetyki 2 w Warszawie. Zaczęliśmy prowadzić sprzedaż hurtową tkanin na szeroką skalę. Obsługiwaliśmy klientów hurtowych na terenie całej Polski oraz Europy. Prowadziliśmy hurt tkanin bawełnianych, hurt tkanin dla dzieci, hurtową sprzedaż bawełny, hurt bawełny pościelowej,  bawełny wzorzystej, hurt wielu innych tkanin. Zamówienia realizowaliśmy błyskawicznie, dzięki czemu klienci do nas wracali.

Dziś jesteśmy jedną z czołowych hurtowni tkanin i artykułów pościelowych w Polsce. W naszej hurtowni tkanin na ul. Marynarskiej 14 w Warszawie prowadzimy sprzedaż hurtową tkanin bawełnianych. Oferujemy hurtową sprzedaż bawełny dla dzieci, hurt bawełny wzorzystej, bezpiecznie i niezawodne tkaniny dla dzieci, sprzedaż hurtową polaru Minky, hurtową sprzedaż tkaniny Polar i wielu innych.

W naszej hurtowni tkanin oferujemy usługi szycia pościeli dla klientów hurtowych. Pozwala nam to na kompleksową obsługę klienta oraz poznanie w praktyce każdej tkaniny. Wiemy, jak zachowują się podczas szycia, jakie mają właściwości. Dzielimy się tym z  naszymi klientami. Fachowa obsługa i wysoka jakość obsługi to podstawa naszej codziennej pracy.

Nasza działalność dziś to sprzedaż hurtowa tkanin dla odbiorców polskich i zagranicznych. Prowadzimy hurtownię tkanin dla dzieci, hurt wysokiej jakości bawełny, hurtownię bawełny pościelowej, bawełny wzorzystej oraz hurt wielu innych tkanin. Realizujemy każde zamówienie, a nasi klienci mają w czym wybierać. Pomagamy, doradzamy, realizujemy zamówienia od ręki. Dla hurtowych klientów zapewniamy stałą dostępność tkanin i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do naszej hurtowni tkanin.

1989

Rok 1989 to początek naszego świata tkanin bawełnianych. ANTEX, hurtownia tkanin i artykułów pościelowych działa na rynku od 1989 roku.  Zaczynaliśmy od niewielkiej hurtowni. Sprzedawaliśmy tkaniny dla klientów indywidualnych oraz hurt tkanin bawełnianych. Staranny dobór materiałów, poszerzanie oferty hurtowej o nowe tkaniny spowodowały, że W 1992 roku otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży hurtowej materiałów przy ul. Cybernetyki 2. Dzięki temu poszerzyliśmy naszą działalność hurtową o nowe tkaniny bawełniane oraz artykuły pościelowe. Większa przestrzeń pozwoliła nam na zgromadzenie większego asortymentu tkanin, realizację coraz większych zamówień.

Szybko staliśmy się jedną z największych hurtowni artykułów pościelowych oraz tkanin w Warszawie. W  roku 1993 otworzyliśmy kolejny punkt sprzedaży hurtowej tkanin na ul. Cybernetyki 2.  Nasza oferta to sprzedaż hurtowa i detaliczna bawełny wysokiej jakości, hurt artykułów pościelowych, hurt bawełny dla dzieci, a także hurtowa sprzedaż produktów gotowych,  ręczników, kołder, poduszek i koce.

Nasza specjalność to sprzedaży hurtowa tkanin bawełnianych, specjalnych dla dzieci, o różnych dziecięcych wzorach, certyfikowanych. To bawełna całkowicie bezpieczna dla dzieci.

2017

Dziś nasza hurtownia tkanin znajduje się na ul Marynarskiej 14 w Warszawie. Nowe miejsce naszej hurtowej działalności sprawdziło się. Ogromna przestrzeń to ogromna ilość tkanin bawełnianych, które są stale dostępne w naszej hurtowni. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór tkanin bawełnianych wysokiej jakości. Dostępne są na miejscu wszystkie tkaniny bawełniane, bawełniane tkaniny dla dzieci. Sprzedaż hurtowa obejmuje zarówno klientów w Polsce, jak i daleko za jej granicami.

Tkaniny to nasza codzienność, nasz świat. Każdego dnia otwieramy dla Was naszą hurtownię tkanin z nowym pomysłem, z nowymi tkaninami.  Jeżeli świat odkrywa nową tkaninę, pojawia się ona w naszej hurtowni tkanin i artykułów pościelowych w Warszawie. Dbamy o to, aby nasi klienci w naszej hurtowni tkanin bawełnianych mieli największy wybór materiałów.

Prowadzimy hurt tkanin bawełnianych, bawełny pościelowej, bawełny wzorzystej, hurt tkanin dla dzieci.

Zamówienia realizujemy szybko, zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz największy wybór tkanin bawełnianych.

29 lat na rynku

Nasze codzienne działania to sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin. Każdego dnia dokładamy starań, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Sprzedaż hurtowa tkanin ma dla nas szczególną wartość. Wiemy, że nasi klienci realizują projekty dla swoich klientów, dlatego nie możemy Was zawieść.

Jesteśmy hurtownią tkanin od blisko 30 lat. Ile można dowiedzieć się na temat tkanin w takim czasie? Wszystkiego. To doświadczenie sprawiło, że znamy się na tkaninach, wiemy o  nich wszystko. Stale wzbogacamy naszą ofertę hurtowa o nowe tkaniny, o nowe wzory.

Prowadzimy sprzedaż hurtową sprawdzonych tkanin bawełnianych. Nasza bawełna jest wysokiej jakości, bezpieczna dla dzieci, nieuczulająca. Sprzedajemy tkaniny o różnorodnych wzorach i kolorach. Oferujemy największy wybór wzorów dla dzieci. To tkaniny do szycia każdego pomysłu.

Każde hurtowe zamówienie tkanin realizujemy szybko, w każdym przypadku, na wysokim poziomie obsługi. W naszej hurtowni oferujemy także usługi szycia pościeli dla odbiorców hurtowych.

Lata doświadczeń w sprzedaży hurtowej tkanin czynią nas niezawodnym partnerem dla klientów hurtowych.

Doświadczenie

Nasza Hurtownia tkanin zdobywała największe doświadczenie, obsługując klientów z Polski oraz Europy.

99% zadowolonych klientów

Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient hurtowni był w pełni zadowolonych z współpracy z naszą firmą.

Bezpieczne dla dzieci

Nasza Hurtownia Tkanin dba o to by wszystkie oferowane przez nas tkaniny dla dzieci były bezpieczne i posiadały odpowiedni certyfikat i atest.

Sklep detaliczny

Oprócz hurtowni tkanin zapraszamy do naszego sklepu detalicznego w Warszawie przy ul. Andersa 6

Sprzedaż hurtowa

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wysokiej jakości tkanin bawełnianych. Oferujemy największy wybór bawełny drukowanej.

Współpraca międzynarodowa

Od lat współpracujemy z międzynarodowymi klientami. Sprowadzamy tkaniny z każdej części Europy oraz prowadzimy sprzedaż na terytorium UE.