Indywidualizm, gruntowna wiedza na temat tkanin, znajomość najnowszych trendów w świecie materiałów, a przy tym troska o zadowolenie klienta. Tak w krótkim zdaniu możemy opisać główne idee naszej hurtowni ANTEX.

Jesteśmy hurtownią tkanin o polskim rodowodzie. Stawiamy na zaangażowanie, rozwój pracowników, indywidualne podejście do klienta i otwartość na zmieniające się trendy rynkowe.

Sprzedajemy tkaniny bawełniane  i artykuły pościelowe. Dobierając tkaniny do naszej hurtowej oferty, zwracamy szczególną uwagę na ich wysoką jakość, zachowanie podczas szycia i możliwości ich zastosowania.  Ważne jest dla nas bezpieczeństwo. Dlatego tkaniny dobieramy starannie. To tkaniny certyfikowane, bezpieczne, nieuczulające, a przy tym trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Nasza hurtownia z tkaninami i artykułami pościelowymi ANTEX nieustannie rozwija się, aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku tekstylnego. Każdego dnia dokładamy starań, aby ulepszać nasze działania. Pracujemy nad wszystkimi etapami realizacji zamówień. Zapewniamy największy wybór tkanin, bezpiecznych i sprawdzonych. Zadowoleni klienci, kompetentni i  zmotywowani pracownicy, wydajność pracy oraz ciągły rozwój każdego z członków naszej załogi, to podstawy naszej działalności.

Oferujemy współpracę z klientem hurtowym na najwyższym poziomie. Nasz główny cel to zadowolenie naszych klientów. Kiedy klienci do nas wracają po kolejne zamówienie, chcemy być jeszcze lepsi. Zawsze proponujemy klientom najlepsze dostępne rozwiązania.

Zapraszamy do stałej współpracy.